Pomáhám podnikatelům tvořit profesionální weby, které dokonale naplňují potřeby návštěvníků a ve dne v noci prodávají. Zjistěte o mně více.

Spustili jsme Web Academy Club

Dnes s vámi sdílím obrovskou radost. Před necelými dvěma lety mi proběhla hlavou myšlenka, že těch znalostí z oblasti tvorby webů, internetového marketingu, online prodeje a sociálních sítí je už fakt hodně. Přeci jen je to můj denní chleba už pěknou řádku let. A od doby, kdy jsem tvořil první webovky ve Wordu, se svět internetu dost podstatně změnil. [smích]

Audio verze

Opustit svět jistot a ponořit se do podnikání naplno, bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy mohl udělat. Splnil jsem si tím jeden ze svých snů. Nemuset každé ráno vstávat do práce na šestou, pracovat si kdykoliv a kdekoliv, bez ohledu na počasí, to je prostě boží.

Ale ani mé začátky nebyly snadné. Potřeboval jsem být vidět. A bez internetu a webu by to nešlo. Ale žijeme v luxusní době, ať si kdo chce říká co chce. Protože dnes máme možnosti, které si dříve mohly dovolit jen velké firmy nebo hodně bohatí lidé.

Dnes si každý může začít plnit své sny. Stačí jen chtít a něco pro to začít dělat. Jen těžko se sama od sebe zatáhne obloha a začnou z ní pršet zlaťáky.

Teoretických informací, marketingových strategií, knih, příruček a příběhů úspěšných lidí je dnes plný internet. Ale praktické návody, které by lidem pomohly web udělat tak, aby nejen obsahoval miliony strategií, ale aby taky hezky vypadal a lidé se na něj rádi vraceli, tady nebyl. A tak vznikla první myšlenka vytvořit místo, kde se ostatní budou moci všechno tohle naučit.

Místo, kde lidé se stejným snem, jako jsem měl před pár lety já, najdou všechno, co potřebují – inspiraci, motivaci, teoretické postupy, strategie, nástroje, praktické kroky a podporu.

Měl to být online kurz, ale pořád mi na tom něco nehrálo. Nechtěl jsem tvořit produkt, který jednou udělám, bude hotový, lidé si ho koupí a tím to hasne. Chtěl jsem něco, kam se lidé budou vracet, kde bude stále něco nového, kde bude vznikat komunita podobně naladěných lidí, kde se nebude jen diskutovat, ale kde se bude především tvořit a kde budou vznikat krásné projekty a plnit se sny lidí.

A tak začal vznikat Web Academy Club. Projekt, který změní svět a pomůže lidem, kteří makají od rána do večera, aby mohly makat na něčem, co bude jejich, z čeho budou mít radost, co budou milovat, mluvit o tom od rána do večera a co jim ve finále ušetří čas, usnadní práci, vydělá více peněz a třeba i změní život.

Brány jsou otevřené

Cítím obrovskou vděčnost a radost z toho, že se to povedlo a Web Academy Club již přivítal své první členy. V současné době jsou všechny jeho brány otevřené a můžete tak zcela bez obav vstoupit i vy a začít čerpat všechny informace, které nabízí a které se neustále rozrůstají.

Co vás čeká uvnitř?

Největším lákadlem jsou bezesporu 4 hlavní online kurzy, které pokrývají všechna témata, se kterými se ve svém oboru dnes a denně setkávám a která je potřeba obsáhnout, aby váš projekt mohl sklízet úspěch.

Je to ale jen špička ledovce. Protože důležité jsou i všechny další návody, tipy, dokumenty, případové studie a mnohé další materiály. Jen díky nim a získané inspiraci si obecné univerzální postupy dokážete dokonale napasovat na svůj obor a uspět.

Jak udělat profi web v MioWebu

S MioWebem pracuji už od dob, kdy začínal. Nedokážu si představit, že bych dnes web tvořil v něčem jiném. Ta jednoduchost je vysoce návyková. Prostě (a teď se omlouvám všem milovníkům Windows) je to Apple mezi nástroji pro tvorbu webu. A tečka.

To co v jiném systému trvá hodiny, uděláte v MioWebu za pět minut. Třeba takový katalog produktů. A je to.

Web Academy Club vás naučí pracovat s MioWebem od prvotního seznámení, webdesign a pravidla moderní grafiky, přes strukturu obsahu až po ten nejmenší detail.

Chytrý e-mail marketing

Ve druhém kroku je potřeba web naučit používat tu správnou strategii a propojit ho s funkcemi chytrého e-mail marketingového nástroje. Díky tomu bude umět lidem automatizovaně předávat hodnotný obsah, pracovat s jejich kontaktem, vzdělávat je, komunikovat s nimi a budovat důvěrný vztah.

I tento článek čtete nejspíš proto, že jste mému webu poskytli svůj e-mail výměnou za některý z mých ebooků a vzdělávacích materiálů. Nebo jste přišli přímo, ale i tak by se to nestalo, kdyby můj web nevyužíval chytrého e-mail marketingu a nebyl dobře vidět nejen ve vyhledávačích, ale také na sociálních sítítch.

Automatický online prodej

Říká se „do třetice všeho dobrého”. Půjdeme sice ještě o několik kroků dále, ale takovou pomyslnou trojici top nástrojů uzavřeme právě v tomto kurzu věnovanému automatickému online prodeji.

Jestli něco nemám rád, tak je to ruční vystavování faktur, vyplňování hlavičky, položek, kontrola, jestli jsem se někde neupsal, následné párování s bankou, vystavování daňových dokladů a zasílání produktů klientům. Je to hromada ruční práce, kterou člověk může dělat pořád dokola a přitom ji vlastně nikdy nedokončí, pokud chce vydělávat. A kde pak vzít čas na tvoření vlastních produktů nebo služeb.

Naštěstí se všechny tyhle kroky dají luxusně automatizovat a nemusíte, jak se říká, hnout prstem. A i to se naučíte.

Sociální sítě jednoduše

Sociální sítě jsou skvělým nástrojem na to, abyste byli vidět nejen ve svém okolí, ale prakticky kdekoliv chcete. Pro mnohé jsou zábavou, pro některé závislostí, ale najdou se i tací, kteří se na nich nepohybují zrovna jako ryba ve vodě.

Cílem Web Academy Clubu v rámci tohoto kurzu je naučit vás sociální sítě využívat (zejména Facebook a Instagram) a dívat se na ně z trochu jiné perspektivy.

A dál?

Obsah klubu nikdy nebude u konce. Stále se objevují nové věci a pořád je co se učit. V každém oboru si člověk může vybrat to své. To, co zrovna potřebuje. „Nikdy neříkej nikdy”. Taky jsem si před pár lety říkal, že videa fakt nikdy natáčet nebudu. A dnes? Jen v prvních dvou kurzech je přes 30 hodin videí.

Až začnete publikovat své první příspěvky na Facebook, časem vás to možná omrzí a nebudete chtít každý den něco postovat. Naštěstí se i tato činnost dá lehce automatizovat s pomocí nástroje, který dokáže automaticky a opakovaně všechny vaše posty sdílet. Třeba pro mě byl toto jeden ze zásadních kroků, který mi ušetřil snad 10 hodin práce týdně!

Možná si budete chtít vložit chatovací okno na svůj web, ale asi nebudete chtít non-stop sedět a vyřizovat dotazy potenciálních zákazníků. Tak si prostě vytvoříte robota, který bude odpovídat za vás. Nic moc na tom není.

Co určitě budete chtít, až budete mít web a vše okolo připravené, je propagace, díky které na svůj web můžete pozvat třeba lidi z druhého konce světa, kteří o vás do té chvíle neměli tušení. I to bude jedním z témat.

Mohl bych tu psát do nekonečna a třeba vás to už ani nebaví, tak že v kostce vypíšu, co dalšího v klubu taky najdete.

  • Seznam doporučených nástrojů, které mám osobně prověřené praxí a které každý den používám a návody pro jejich použití.
  • Dokumenty, vzory a šablony ke stažení, abyste nemuseli nikde nic zdlouhavě hledat.
  • Nejrůznější návody a vychytávky, které vám pomohou vytunit váš projekt do posledního detailu.
  • Dokonce jeden návod a stavebnice pro kutily.
  • Případové studie přímo na vašich projektech.
  • Komunita, kde objevíte nové přátele, podporu, další inspiraci a motivaci jíd dál.
  • Zajímavosti z oboru. Prostě co se kde šustne.

A kromě toho, co je v klubu už teď, mám táááákhle dlouhý seznam věcí, které tam budu přidávat v dalších měsících. Třeba kurzy na vytvoření mini i profi eshopu. A klidně k němu můžete přidávat i své další nápady.

Bude z vás webmaster?

Až budete v klubu nějaký ten pátek, až postavíte vlastní web, až ovládnete všechna ta tajemství, díky kterým v jedné osobě dokážete roztlačit vlak, možná si řeknete, že by nebylo špatné to dělat pro ostatní. Možná se z vás stane pravý webmaster a začnete své znalosti předávat dál. A to je v pořádku.

Pak vás rádi přivítáme v naší skupině, kde můžete začít tvořit weby i pro další lidi, kteří na to sami nemají energii a raději si zaplatí za to, že jim web někdo vytvoří podle zadání.

Máme dokonale promyšlený systém od prvotního kontaktu s potenciálním zákazníkem, přes zasílání podkladů, technické zázemí až po zákaznickou péči. Dnes je všechno možné. Buďte u toho s námi.

Osobní pozvánka

Pokaždé, když nemám dobrou náladu, zamyslím se nad tím, v jaké době žiju, co všechno mohu a co všechno mám k dispozici. Tohle mě dokáže dokonale nakopnout, abych myslel pozitivně.

Buďte toho součástí a posuňte se o deset, sto, tisíc, milion, miliardu kroků dál ke svému cíli. Usnadněte si život, dělejte co vás baví a sklízejte zasloužené ovoce.

Osobně vás zvu dovnitř Web Academy Clubu. Brány jsou otevřené a já se na vás moc těším.

Dáreček pro 10 nejrychlejších

Před několika dny mi dorazilo několik úžasných ručně vyrobených sad šálků na kávu. Jsou originálně balené jen do přírodních materiálů a káva z nich dodává pěknou porci inspirativních požitků. Sada obsahuje dva originální šálky na kávu + podšálky.

Rozhodl jsem se, že 10 těchto sad nyní rozdám deseti nejrychlejším, kteří se stanou novými členy Web Academy Clubu s ročním členstvím za akční cenu. Nabídka platí od okamžiku publikování tohoto článku až do chvíle, kdy zpracujeme desátou žádost o členství v klubu, na této stránce >

S úctou, Lukáš Kochrda.

Pomáhám podnikatelům tvořit profesionální weby, které dokonale naplňují potřeby návštěvníků a ve dne v noci prodávají.

Odebírejte novinky

Klikněte na tlačítko a vložte svůj e-mail. Jakmile tady bude něco nového, budete o tom vědět mezi prvními.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.