Pomáhám podnikatelům tvořit profesionální weby, které dokonale naplňují potřeby návštěvníků a ve dne v noci prodávají. Zjistěte o mně více.

Tajemství automatického online prodeje

Dnešním článkem uzavřeme pomyslný seriál o trojici mocných nástrojů, bez kterých si své podnikání v dnešní době nedokážu představit. Už jsem vám ukázal pro mě to nejlepší řešení pro tvorbu webu, taky prográmek, který bude automaticky komunikovat s návštěvníky a tím třetím je nástroj, kterým své produkty a služby budete moci prodávat. Automaticky.

Vystavování faktur a papírování obecně nemám zrovna v oblibě. Dělat to ale musíme každý.

FAPI pomůže a ještě ušetří lesy

Dobrou zprávou je, že existuje aplikace FAPI, která otravnou práci udělá za vás, všechno automaticky pošle elektronickou formou, ušetří váš čas a také lesy.

Představte si situaci, kdy chcete na svém webu prodávat třeba online produkt. Jestli to je ebook, video kurz, přístup do sekce pro uzavřenou skupinu lidí nebo cokoliv jiného, byla by škoda všechno neautomatizovat, když to dnes jde.

  • Začnete vložením objednávkového formuláře na web. V něm klient vyplní všechny potřebné náležitosti, vybere si z produktů a na konci uvidí celkovou cenu. Klient provede objednávku, ta se uloží do systému a automaticky odesílá klientovi pokyny k zaplacení a případně zálohovou fakturu v PDF.
  • Pokud chcete, můžete lidem umožnit i rychlé platby kartou. Podporovány jsou platební brány ThePay a GoPay. EET (Elektronická evidence tržeb) je také samozřejmostí.
  • Jakmile klient objednávku zaplatí, FAPI načítá výpis z banky a páruje provedenou platbu s objednávkou. Objednávka je uhrazena a FAPI klientovi automaticky odesílá fakturu resp. daňový doklad.
  • Tím, že je FAPI možné napojit na MioWebSmartEmailing, jdou jeho funkce ještě dál. Kontakt na zákazníka se automaticky uloží do databáze kontaktů a následují další předem nastavitelné kroky.
  • Po zaplacení může FAPI nebo SmartEmailing automaticky poslat emailem přístupy k zakoupenému obsahu, zakoupený Ebook apod.
  • FAPI může dát dokonce webu pokyn, aby založil přístupy do uzavřené sekce a přihlašovací údaje rovnou poslal klientovi.

Není to skvělé?

Prodej fyzických produktů a služeb

Je jasné, že pouze samotné FAPI na automatizaci prodeje fyzických produktů nebo služeb stačit nemusí. I v těchto případech ale ušetří hromadu práce. Pokud chcete mít v MioWebu Eshop, veškerou fakturaci obstará právě FAPI.

Pokud chcete na svém webu prodávat služby, umožněte lidem pohodlně objednat. Jakmile bude objednávka zaplacená, dostanete informaci a můžete se pustit do práce, kterou si klient objednal.

FAPI si můžete vyzkoušet zdarma. Pokud se vám bude líbit, zakoupíte si tarif, který vám bude nejvíce vyhovovat. Možná namítnete, že to není nic levného. Představte si ale, že vám ušetří třeba jen hodinu práce měsíčně, která vám to může zaplatit. V praxi ale ušetří mnohem více.

Napište nám, jaké zkušenosti máte s prodejem na internetu. Co prodáváte. Rádi vám poradíme.

A pokud se chcete do práce s FAPI dostat naplno a ovládnout ho po všech stránkách, máme pro vás jeden tip. Koučing FAPI, o kterém se dozvíte více na této stránce.

Pomáhám podnikatelům tvořit profesionální weby, které dokonale naplňují potřeby návštěvníků a ve dne v noci prodávají.

Odebírejte novinky

Klikněte na tlačítko a vložte svůj e-mail. Jakmile tady bude něco nového, budete o tom vědět mezi prvními.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.